Labai faina manikiūristė, šiltas žmogus ir esu patenkinta rezultatu:)
Paslaugą atliko Greta•Ilgalaikis gelinis manikiuras
Denisa•prieš 11 mėnesių
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Lankiausi pirmą kartą, paliko puikų įspūdį! Labai draugiška ir šilta meistrė, pedikiūras atliktas kokybiškai ir gražiai, ačiū!
Paslaugą atliko Greta•Ilgalaikis gelinis pedikiuras
Raminta•prieš 11 mėnesių
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Labai kruopšti ir draugiška meistrė👌
Rekomenduoju ☺️🙏
Paslaugą atliko Greta•Ilgalaikis gelinis pedikiuras
Ramunė•prieš 11 mėnesių
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Labai patiko meistrės darbas – viskas atlikta kruopščiai, tvarkingai ir atitiko visus mano lūkesčius. Jaučiasi profesionalumas ir dėmesys detalėms. Tikrai norisi sugrįžti dar kartą!
Paslaugą atliko Greta•
Ilgalaikis gelinis pedikiurasRodyti viską...
Milda•prieš 12 mėnesių
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Labai patiko meistrės darbas
Paslaugą atliko Greta•Ilgalaikis gelinis pedikiuras