Grožio Architektai

5,0
1762 atsiliepimai
Turgaus g. 9-10, Klaipėda, 91247
Atidaryta Šiandien: 09:00 - 19:00

Populiarios paslaugos

Teikiamos paslaugos

Visos paslaugos
Plaukai
Nagai
Depiliacija
Veidas

Atsiliepimai apie saloną

5,0
1762 atsiliepimai

Ieškoti pagal paslaugą

Atsiliepimų filtras

Paslauga

Ieškoti pagal įvertinimą

Įvertinimas
Ieškoti pagal įvertinimą

Patikimi atsiliepimai

Tai mūsų klientų nuomonė, tad tu žinai, ko tikėtis iš kiekvieno salono
Pasiilgta 😍😍
Labai krupšti meistrė
Labai maloni ir kruopšti meistė 🌸
Rodyti salono atsakymą...
Olga - puiki meistrė. Niekada nenusiviliu pasirinkus ją. :)
Rodyti salono atsakymą...
Perfect and profesional as always. Thank you, Ekaterina.
Rodyti daugiau atsiliepimų...

Susipažink su komanda

Apie

Olga tai profesionali antakių/blakstienų korekcijos, laminavimo bei makiažo meistrė, kuri padės jums atrodyti nepriekaištingai. Nepriklausomai nuo to, ar jums reikalinga antakių korekcija ar makiažas, ji garantuoja aukštą paslaugų kokybę bei individualų požiūrį į kiekvieną klientą. Jos prioritetas - sukurti įvaizdį, kuris pabrėžtų jūsų unikalumą ir grožį. Olga yra BASIC kategorijos meistrė. Kas yra BASIC kategorija? Basic lygio meistrai yra vidurinėje salono hierarchijos pakopoje. Tai meistrai, kurie keletą metų praleido salone, mokydamiesi savo amato. Turi daugiau patirties, nei Junior kategorijos meistrai. Konsultuoja klientus dėl produktų bei jų naudojimo namuose. Taip pat apmoko ir konsultuoja Junior pakopos meistrus. Turi galimybę konsultuotis su Master kategorijos meistrais, tobulinant savo įgūdžius. Paslaugų kainos paprastai yra aukštesnės už Junior kategorijos paslaugų kainas, o paslaugų laikas sutrumpėja.

Paslaugos

Nagai
Veidas
Plaukai
Depiliacija

Apie

Junior kategorijos antakių bei makiažo specialistė. Teikiamos paslaugos: •Makiažas •Antakių korekcija bei dažymas / blakstienų dažymas •Antakių laminavimas •Proginės šukuosenos ⠀ Klientai apie ją atsiliepia, kaip apie savo sritį mylinčią bei profesionaliai atliekančią savo darbą meistrę. ⠀ Kalba ukrainiečių, rusų bei anglų kalbomis. Olga yra JUNIOR kategorijos meistrė. Kas yra JUNIOR kategorija? Junior lygio meistrai yra apatinėje salono hierarchijos pakopoje, nes jie turi mažiausiai patirties, darbo stažo, žinių bagažo, bei jų kvalifikacija yra žemesnė, lyginant su aukštesnės pakopos (Basic ir Master) meistrais. Atlieka darbą pagrindinėmis technikomis. Tačiau visada tobulėja, yra entuziastingi bei žingeidūs, o prireikus, visada konsultuojasi su Basic arba Master kategorijos meistrais. Konsultuoja klientus dėl produktų bei jų naudojimo namuose. Jų paslaugų kainos paprastai yra žemesnės, o paslaugų trukmė ilgesnė, nei Basic ar Master lygio meistrų. Kuriems klientams tinka Junior lygio meistro paslaugos? Tiems, kas ieško premium salono patirties už priimtiną kainą. Jei nuspręsite registruotis pas Junior kategorijos meistrą, atminkite, kad jis neturi tiek patirties bei žinių, kurių turi aukštesnės kategorijos meistai. Visada geriausia kreiptis į Junior meistrą, jei ieškote pvz. paprasto kirpimo/dažymo arba manikiūro su lakavimu viena spalva. Jei jums reikia kažko sudėtingesnio, kreipkitės į Basic ar Master kategorijos meistrą.

Paslaugos

Nagai

Apie

Meistrė Sigita - tai Grožio Architektų mama ir mūza. Ilgiametė patirtis bei atsidavimas profesijai, meistriškumas, bei preciziškas požiūris - visa tai apibūdina Sigitą. Klientai dažniausiai atsiliepia apie ją, kaip apie profesionalą, išmanantį savo darbą. Sigita yra MEISTRO kategorijos kirpėja-stilistė. Kas yra MEISTRO kategorija? Tai aukščiausios pakopos meistrai salone. Jų paslaugas renkasi tie klientai, kurie tikisi daug daugiau, nei tiesiog bazinio kirpimo ar dažymo. Jų didelė patirtis ir žinios leidžia teikti klientams aukšto meistriškumo paslaugas, konsultuoti apie produktus bei pvz. plaukų priežiūrą, skirdami klientui išskirtinį profesionalų dėmėsį. Jie dažnai padeda bei apmoko Junior ir Basic pakopų meistrus, dėl to dažnai šalia Meistro kategorijos stilisto gali būti besimokantis specialistas, stebintis darbo procesą. Šios kategorijos meistrai dažnai turi didelę ir pastovią klientų bazę, todėl tokio specialisto paslaugoms rekomenduojame registruotis iš anksto. Meistro kategorijos kirpėjų kainos dažnai būna aukštesnės, nei meistrų dirbančių Basic ir Junior kategorijose.

Paslaugos

Plaukai

Mūsų klientų nuomonė apie darbuotoją: Sigita

Profesionalus14
Išmanantis darbą13
Aukštos kvalifikacijos10
Įgudęs5

Apie

Meistrės Astos rankose viskas įgauna nepakartojamą žavesį, kaip ir pati meistrė - visada spinduliuoja pozityvią nuotaiką! Dažniausiai klientai atsiliepia apie Astą, kaip apie profesionalią, atidžią, švelnią, bei malonią meistrę. Asta yra MEISTRO kategorijos kirpėja-stilistė. Kas yra MEISTRO kategorija? Tai aukščiausios pakopos meistrai salone. Jų paslaugas renkasi tie klientai, kurie tikisi daug daugiau, nei tiesiog bazinio kirpimo ar dažymo. Jų didelė patirtis ir žinios leidžia teikti klientams aukšto meistriškumo paslaugas, konsultuoti apie produktus bei pvz. plaukų priežiūrą, skirdami klientui išskirtinį profesionalų dėmėsį. Jie dažnai padeda bei apmoko Junior ir Basic pakopų meistrus, dėl to dažnai šalia Meistro kategorijos stilisto gali būti besimokantis specialistas, stebintis darbo procesą. Šios kategorijos meistrai dažnai turi didelę ir pastovią klientų bazę, todėl tokio specialisto paslaugoms rekomenduojame registruotis iš anksto. Meistro kategorijos kirpėjų kainos dažnai būna aukštesnės, nei meistrų dirbančių Basic ir Junior kategorijose.

Paslaugos

Plaukai

Mūsų klientų nuomonė apie darbuotoją: Asta

Profesionalus8
Aukštos kvalifikacijos7
Dėmesingas6
Kruopštus5

Apie

Meistrės Gytės aistra yra padėti klientėms turėti gražius ir sveikus plaukus. Jos pagrindinė specializacija, tai dažymas skirtingomis technikomis bei įvairios plaukų procedūros naudojant profesionalią Kérastase kosmetiką. Apsilankymas pas meistrę Gytę - tai žingsnis jūsų sveikų ir gražių plaukų link! Gytė yra BASIC kategorijos meistrė. Kas yra BASIC kategorija? Basic lygio meistrai yra vidurinėje salono hierarchijos pakopoje. Tai meistrai, kurie keletą metų praleido salone, mokydamiesi savo amato. Turi daugiau patirties, dažo skirtingomis technikomis bei atlieka kirpimus. Konsultuoja klientus dėl produktų bei jų naudojimo namuose. Taip pat apmoko ir konsultuoja Junior pakopos meistrus. Turi galimybę konsultuotis su Master kategorijos meistrais, tobulinant savo įgūdžius. Paslaugų kainos paprastai yra aukštesnės už Junior kategorijos paslaugų kainas, o paslaugų laikas sutrumpėja.

Paslaugos

Plaukai

Darbų galerija

Apie

Iveta - kirpėja koloristė. Šioje srityje dirba jau antri metai. Nuolat besitobulinanti, atnaujinanti žinias, kruopšti, mėgstanti techninius dažymus, bei žinoma mylinti savo darbą. Iveta yra JUNIOR kategorijos meistrė. Kas yra JUNIOR kategorija? Junior lygio meistrai yra apatinėje salono hierarchijos pakopoje, nes jie turi mažiausiai patirties, darbo stažo, žinių bagažo, bei jų kvalifikacija yra žemesnė, lyginant su aukštesnės pakopos (Basic ir Meistras) specialistais. Atlieka darbą pagrindinėmis technikomis. Tačiau visada tobulėja, yra entuziastingi bei žingeidūs, o prireikus, visada konsultuojasi su Basic arba Meistro kategorijos meistrais. Konsultuoja klientus dėl produktų bei jų naudojimo namuose. Jų paslaugų kainos paprastai yra žemesnės, o paslaugų trukmė ilgesnė, nei Basic ar Meistro lygio specialistų. Kuriems klientams tinka Junior lygio meistro paslaugos? Tiems, kas ieško premium salono patirties už priimtiną kainą. Jei nuspręsite registruotis pas Junior kategorijos meistrą, atminkite, kad jis neturi tiek patirties bei žinių, kurių turi aukštesnės kategorijos meistai. Visada geriausia kreiptis į Junior meistrą, jei ieškote pvz. paprasto kirpimo/dažymo arba manikiūro su lakavimu viena spalva. Jei jums reikia kažko sudėtingesnio, kreipkitės į Basic ar Meistro kategorijos specialistą.

Paslaugos

Plaukai

Darbų galerija

Paslaugos

Plaukai

Apie

Junior kategorijos manikiūro specialistė. Atidi detalėms, kruopšti, dėmesinga, mylinti estetiką. Visa tai apie ją! Teikiamos paslaugos: •Manikiūras (su geliniu lakavimu / higieninis) •Pedikiūras (su geliniu lakavimu / higieninis) Giedrė yra JUNIOR kategorijos meistrė. Kas yra JUNIOR kategorija? Junior lygio meistrai yra apatinėje salono hierarchijos pakopoje, nes jie turi mažiausiai patirties, darbo stažo, žinių bagažo, bei jų kvalifikacija yra žemesnė, lyginant su aukštesnės pakopos (Basic ir Master) meistrais. Atlieka darbą pagrindinėmis technikomis. Tačiau visada tobulėja, yra entuziastingi bei žingeidūs, o prireikus, visada konsultuojasi su Basic arba Master kategorijos meistrais. Konsultuoja klientus dėl produktų bei jų naudojimo namuose. Jų paslaugų kainos paprastai yra žemesnės, o paslaugų trukmė ilgesnė, nei Basic ar Master lygio meistrų. Kuriems klientams tinka Junior lygio meistro paslaugos? Tiems, kas ieško premium salono patirties už priimtiną kainą. Jei nuspręsite registruotis pas Junior kategorijos meistrą, atminkite, kad jis neturi tiek patirties bei žinių, kurių turi aukštesnės kategorijos meistai. Visada geriausia kreiptis į Junior meistrą, jei ieškote pvz. paprasto kirpimo/dažymo arba manikiūro su lakavimu viena spalva. Jei jums reikia kažko sudėtingesnio, kreipkitės į Basic ar Master kategorijos meistrą.

Paslaugos

Nagai

Apie

Manikiūro/pedikiūro meistrė, kuri padaro viską, kad jūsų nagai atrodytų puikiai. Nesvarbu, ar jums reikalingas klasikinis manikiūras ar nagų dekoravimas, ji garantuoja aukštą paslaugų kokybę bei individualų požiūrį į kiekvieną klientą. Ekaterina yra BASIC kategorijos meistrė. Kas yra BASIC kategorija? Basic lygio meistrai yra vidurinėje salono hierarchijos pakopoje. Tai meistrai, kurie keletą metų praleido salone, mokydamiesi savo amato. Manikiūro meistrai turi daugiau įgūdžių dirbant su įvairiomis manikiūro technikomis, atlieka nagų dizainą. Konsultuoja klientus dėl produktų bei jų naudojimo namuose. Taip pat apmoko ir konsultuoja Junior pakopos meistrus. Turi galimybę konsultuotis su Master kategorijos meistrais, tobulinant savo įgūdžius. Paslaugų kainos paprastai yra aukštesnės už Junior kategorijos paslaugų kainas, o paslaugų laikas sutrumpėja.

Paslaugos

Nagai

Darbų galerija

Mūsų klientų nuomonė apie darbuotoją: Ekaterina

Profesionalus10
Išmanantis darbą10
Talentingas5
Kruopštus5

Apie

Manikiūro/pedikiūro kėdėje pas meistrę Skaistę laikas prabėga tikrai nuotaikingai ir nepastebimai! Klientai dažniausiai atsiliepia apie Skaistę, kaip apie kruopščią meistrę bei puikią pašnekovę. Skaistė yra BASIC kategorijos meistrė. Kas yra BASIC kategorija? Basic lygio meistrai yra vidurinėje salono hierarchijos pakopoje. Tai meistrai, kurie keletą metų praleido salone, mokydamiesi savo amato. Manikiūro meistrai turi daugiau įgūdžių dirbant su įvairiomis manikiūro technikomis, atlieka nagų dizainą. Konsultuoja klientus dėl produktų bei jų naudojimo namuose. Taip pat apmoko ir konsultuoja Junior pakopos meistrus. Turi galimybę konsultuotis su Master kategorijos meistrais, tobulinant savo įgūdžius. Paslaugų kainos paprastai yra aukštesnės už Junior kategorijos paslaugų kainas, o paslaugų laikas sutrumpėja.

Paslaugos

Nagai

Mūsų klientų nuomonė apie darbuotoją: Skaistė

Profesionalus12
Išmanantis darbą8
Aukštos kvalifikacijos7
Rūpestingas6

Apie

Sveiki atvykę į meistrės Anastasijos grožio pasaulį! Tai profesionali vizažistė su didele darbo patirtimi ir aistra kurti išskirtinius įvaizdžius. Ji tiki, kad kiekvienas žmogus turi savo unikalumą ir grožį, ir yra pasiruošusi padėti jums išryškinti juos savo darbų dėka. Meistrė naudoja tik aukštos kokybės kosmetikos priemones ir individualų požiūrį į kiekvieną klientą. Anastasija yra BASIC kategorijos meistrė. Kas yra BASIC kategorija? Basic lygio meistrai yra vidurinėje salono hierarchijos pakopoje. Tai meistrai, kurie keletą metų praleido salone, mokydamiesi savo amato. Turi daugiau patirties, nei Junior kategorijos meistrai. Konsultuoja klientus dėl produktų bei jų naudojimo namuose. Taip pat apmoko ir konsultuoja Junior pakopos meistrus. Turi galimybę konsultuotis su Master kategorijos meistrais, tobulinant savo įgūdžius. Paslaugų kainos paprastai yra aukštesnės už Junior kategorijos paslaugų kainas, o paslaugų laikas sutrumpėja.

Paslaugos

Veidas
Plaukai
Depiliacija

Darbų galerija

Patogumai

Bendri
Draugiška gyvūnams
Draugiška vaikams
Internetas
Nėra WiFi
Mokėjimo būdai
Grynieji pinigai
Tik grynieji pinigai
Lokacija
Mieste
Netoli autobusų stotelės
Mokama parkavimo aikštelė

Apie saloną

Grožio Architektai
91247 Turgaus g. 9-10, Klaipėda

Iš meilės grožiui ir estetikai!
Jaukus grožio salonas “Grožio Architektai” įsikūręs pačioje Klaipėdos senamiesčio širdyje!

PirmPirmadienis
09:0019:00
AntAntradienis
09:0019:00
TrečTrečiadienis
09:0019:00
KetvKetvirtadienis
09:0019:00
PenktPenktadienis
09:0019:00
ŠeštŠeštadienis
09:0016:00
SekmSekmadienis
09:0016:00
Šiame salone naudojami produktai
Alessandro
E.Mi Manucure
Kérastase
Olaplex
Wella
Salono apdovanojimai
Top Rated 2023Top Rated 2022Top Rated 2020

Grožio salonai netoliese