Masažas man patiko. Ugnė – gera ir maloni specialistė. Pirmą kartą buvau veido masaže, tad neturiu su kuo palyginti, bet procedūra paliko malono įspūdį, manau, dar sugrįšiu. :)
Paslaugą atliko Ugnė•Veido masažas
Julia•prieš 7 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Be galo džiaugiuosi radusi Aksaną. Rezultatas tobulas.
Plaukų dažymas
Laura•prieš 7 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Super! Visad smagu apsilankyti. 😊
Paslaugą atliko Alina•Kirpimas ir plaukų priežiūra
Viktorija•prieš 7 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Puikiai!
Paslaugą atliko Ugnė•Veido masažas
Viesia•prieš 7 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Puikiai atlikta paslauga ir profesionalus bendravimas. Dėkoju.