Paslaugą atliko Alina•Kirpimas ir plaukų priežiūra
Adelė•prieš 11 mėnesių
Patvirtintas atsiliepimas
Lankiausi pas meistrę Ugnę kobido veido masažui su kauke ir likau labai patenkinta! Masažas buvo be galo malonus ir atpalaiduojantis. Veidas po procedūros iškart tapo skaistesnis, lygesnis, sumažėjo raukšlelės.
Ugnė - profesionali ir rūpestinga meistrė, pas kurią norisi sugrįžti. Nuoširdžiai rekomenduoju!
Paslaugą atliko Ugnė•Veido masažas
Jonė•prieš 11 mėnesių
Patvirtintas atsiliepimas
Viskas puiku, švaru, malonu, jauku, gera specialiste
Paslaugą atliko Alesia•Manikiūras
Dovile•prieš 11 mėnesių
Patvirtintas atsiliepimas
Ačiū, esu patenkinta, labai miela meistrė Alina!
Paslaugą atliko Alina•Kirpimas ir plaukų priežiūra