Nuostabi ir šilta meistrė, laminavimas atliktas kruopščiai ir atsakingai, nuostabi patirtis bei tik geriausios rekomendacijos! Ačiū! 🌺
Blakstienų laminavimas
Teodora•prieš beveik 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Nuostabi kosmetologė Sandra! Labai maloni, puiki specialistė, viską išsamiai pasakoja proceduros metu, atsakė į visus klausimus,pataria. Rekomenduoju!
Paslaugą atliko Sandra•Veido procedūros
Jurga•prieš beveik 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
:)
Paslaugą atliko Sandra•Antakių korekcija siūlu
Margarita•prieš beveik 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Kobido buvo puikus, maloniai stiprus, paliko labai gero apsilankymo įspūdį.
Veido masažas
Lina•prieš beveik 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Kaip visada viskas idealu. Priemonių rekomendacijos - 100% tobulos. Lija visada rūpinasi tiek oda, tiek veido būsena po procedūrų. Visada viską atlieka kruopščiai, detaliai papasakoja apie naujus produktus, jų sudėtis bei naudą, ką rekomenduoja įtraukti į kasdienę veido rutiną. Reikia tik tinkamai naudotis suteikiama informacija, kantrybės ir darbo namuose, kad pasimatytų norimi rezultatai. Malonu, kai specialistui rūpi ne tik jo darbas, bet ir klientų probleminių vietų nuolat gerėjanti būklė. Viskas nuostabu 🥰