Esu tas žmogus, kuris per veido masažus neatsipalaiduoja, bet Lija buvo WOW. Ne tik max atsipalaidavau, bet ir išėjau pridrėkintu ir švytinčiu veidu. Po procedūros jaučiau, kad veido kontūras tikrai padailėjo. Ačiū!
Veido masažas
Anonimas•prieš apie 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Lija buvo super maloni, daug pasakojo apie priemones, komentavo visus žingsnius ką daro visos pricedūros metu, likau patenkinta 🌸
Veido procedūros
Agne•prieš apie 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Labai nuoširdi ir profesionali specialistė!
Paslaugą atliko Sandra•Veido procedūros
Ania•prieš apie 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Visada išeinu su tobulu rezultatu. Nuoširdžiai rekomenduoju.