Liepų g. 53A, Klaipėda, 92191 - Priklauso Grožio evoliucija
Atidaryta šiandien : 09:00 - 20:00
Ne piko ir paskutinės minutės nuolaidos

Teikiamos paslaugos

Visos paslaugos
Depiliacija
Veidas
Kūnas

Atsiliepimai apie saloną

5,0
95 atsiliepimai

Ieškoti pagal paslaugą

Atsiliepimų filtras

Paslauga

Ieškoti pagal įvertinimą

Įvertinimas
Ieškoti pagal įvertinimą

Patikimi atsiliepimai

Tai mūsų klientų nuomonė, tad tu žinai, ko tikėtis iš kiekvieno salono
Šiame salone lankausi periodiškai, visada jaučiasi nuoširdus rūpestis ir profesionalus priėjimas
Viskas tobulai! Jau vėl laukiu sekančio apsilankymo 🥰
Rodyti salono atsakymą...
Profesionalus darbas, malonus bendravimas
Rodyti salono atsakymą...
Procedūra atlikta gerai ir greitai.
Rodyti salono atsakymą...
Rodyti daugiau atsiliepimų...

Susipažink su komanda

Virginija
Studijos „GROŽIO EVOLIUCIJA“ vadovė, grožio ir estetikos specialistė
5.0
8 atsiliepimai

Apie

Studijos „GROŽIO EVOLIUCIJA“ vadovė, grožio ir estetikos specialistė Inovatyvumas — neatsiejama vertybė. Stengiamės būti žingsniu priekyje ir išlaikyti aukščiausią kokybės standartą, kiekvieną dieną. Nuolatos investuojame į inovacijas — jos buvo ir bus viena esminių mūsų studijos filosofinių linijų. 1997 m. Kosmetikių ir vizažo kursai 2005 m. Baigta KVK kolegija 2008 m. Įgytas VU VERSLO VADYBOS balalauro laipsnis 2011 m. Įgytas VU VERSLO VADYBOS magistro laipsnis 2018 m. Įgytas ISM VADOVŲ MAGISTRANTŪROS STUDIJŲ magistro laipsnis 2018 m. LPG ENDERMOLOGIE (moderniausia mechaninė veido ir kūno masažo technologija) kursai, Ryga, Latvija (sertifikatas) 2019 m. pradėtos papildomos studijos SMK – KOSMETOLOGIJA/GROŽIO TERAPIJA (sveikatos mokslų kryptis) 2019 m. BIOTEC FUSIOMED CRYOLIPOSCULPT (kūno kriolipolizės technologija) kursai, Ryga, Latvija (sertifikatas) 2019 m. NORA BODE & OXYJET LEO DELUXE seminaras/kursai, Ryga, Latvija (sertifikatas) 2019 m. BIO2LIGHT FOTODINAMINĖS IR DEGUONIES TERAPIJOS seminaras, Ryga, Latvija (sertifikatas) 2020 m. CLUEDERM HIFU ULFIT (intensyvaus fokusuoto ultragarso technologija) teorinis ir praktinis seminaras, Ryga, Latvija (sertifikatas) 2020 m. MEDEXY oficialaus medicininės estetikos įrangos gamintojo EunSung Global Lietuvoje atstovų, vieno iš inovatyviausių daugiafunkcinių odos priežiūros aparatų – IONTOSON2 seminaras Nuolatinis teorinių ir praktinių žinių gilinimas Lietuvos ir tarptautiniuose seminaruose bei parodose.

Paslaugos

Kūnas
Veidas

Darbų galerija

Jūratė
Kosmetikė, grožio terapeutė
5.0
25 atsiliepimai

Apie

Kosmetikė – vizažistė, grožio ir estetikos specialistė Darbinė patirtis, nuoširdus ir diskretiškas bendravimas su žmonėmis padeda siekti geriausių rezultatų. Didžiausia vertybė – kokybė ir laimingas klientas. 2017 m. V.Tutoraičio grožio mokykla, įgyta kosmetikės – vizažistės kvalifikacija 2018 m. LPG ENDERMOLOGIE (moderniausia mechaninė veido ir kūno masažo technologija) kursai, Ryga, Latvija (sertifikatas) 2019 m. BIOTEC FUSIOMED CRYOLIPOSCULPT (kūno kriolipolizės technologija) kursai, Ryga, Latvija (sertifikatas) 2019 m. NORA BODE & OXYJET LEO DELUXE seminaras/kursai, Ryga, Latvija (sertifikatas) 2019 m. BIO2LIGHT FOTODINAMINĖS IR DEGUONIES TERAPIJOS seminaras, Ryga, Latvija (sertifikatas) 2019 m. LYCON mokymai (depiliacija vašku) sertifikatas 2020 m. CLUEDERM HIFU ULFIT (intensyvaus fokusuoto ultragarso technologija) teorinis ir praktinis seminaras, Ryga, Latvija (sertifikatas) 2020 m. MEDEXY oficialaus medicininės estetikos įrangos gamintojo EunSung Global Lietuvoje atstovų, vieno iš inovatyviausių daugiafunkcinių odos priežiūros aparatų – IONTOSON2 seminaras Nuolatinis teorinių ir praktinių žinių gilinimas seminaruose ir parodose Lietuvoje ir užsienio valstybėse. Mums rūpi Jūsų veido ir kūno oda 💛

Paslaugos

Kūnas
Veidas
Depiliacija

Darbų galerija

Svetlana
Profesionali med. kosmetologė, grožio terapeutė, kinezeterapeutė
5.0
18 atsiliepimai

Apie

Profesionali med. kosmetologė, kinezeterapeutė, grožio ir estetikos specialistė Stengiuosi, kad mūsų klientai mėgautųsi ne tik profesionaliai atlikta paslauga, bet ir gautų atsakymus į rūpimus klausimus. Tikiu, kad mano darbe susijungia šis sparčiai tobulėjantis grožio pasaulis ir visapusiškas požiūris į žmogų. 2014 m.- 2015 m. KINEZITERAPIJA. Klaipėdos valstybinė kolegijoja, sveikatos mokslų fakultetas. 2018 m. Studijų kryptis – MEDICINA IR SVEIKATA, GROŽIO TERAPIJOS PROFESINIO BAKALAURO LAIPSNIS SU PAGYRIMU. Klaipėdos valstybinė kolegija, sveikatos mokslų fakultetas. 2018 05 skaitytas pranešimas ir pristatytas tyrimas RESPUBLIKINĖJE MOKSLINĖJE – PRAKTINĖJE KONFERENCIJOJE „ Biomedicinos inovacijų įžvalgos 2018“. 2018-2019 m. Įgyta MEDICININĖ MASAŽUOTOJO LICENCIJA Valstybinis spaudos Nr. MS002744. https://licencijavimas.vaspvt.gov.lt/ 2019 m. LPG endermologie (moderniausia mechaninė veido ir kūno masažo technologija) kursai, Ryga, Latvija (sertifikatas). 2019 m. NORA BODE ir OXYJET LEO DELUXE kurasai, Ryga, Latvija (sertifikatas). 2019 m. BIO2LIGHT FOTODINAMINĖS ir DEGUONIES TERAPIJOS seminaras, Ryga, Latvija (sertifikatas). 2020 m. CLUEDERM HIFU ULFIT (intensyvaus fokusuoto ultragarso technologija) teorinis ir praktinis seminaras, Ryga, Latvija (sertifikatas) Nuolatinis teorinių ir praktinių žinių gilinimas seminaruose ir parodose Lietuvoje ir užsienio vatybėse. Mums rūpi Jūsų veido ir kūno oda 💛

Paslaugos

Kūnas
Veidas

Darbų galerija

Mūsų klientų nuomonė apie darbuotoją: Svetlana

Profesionalus5

Apie saloną

Grožio evoliucija Klaipėda
92191 Liepų g. 53A, Klaipėda

„GROŽIO EVOLIUCIJA“ atidaryta 2018 m rugsėjo mėn. Klaipėdoje. Bei jau nuo 2020 spalio mėn. NAUJA studija “Grožio evoliucija” startuoja Kaune!

Tai privati grožio ir estetikos studija, kur Jūsų laukia profesionali komanda, pasiruošusi padėti, patarti, išklausyti ir išgirsti.

Mūsų kosmetologai, kinezeterapeutai ir grožio bei estetikos specialistai ne tik pritaiko savo daugiametę patirtį, bet ir nuolat domisi grožio estetikos, medicinos, mokslo naujovėmis, bei darbinėje srityje naudoja įnovatyviausias aparatines ir manualines technologijas.

Mūsų tikslas – išgirsti Jus, objektyviai išsiaiškinti kiekvieno kliento individualią situaciją, kuo efektyviau išspręsti ir pašalinti Jūsų problemas be chirurginės intervencijos.

Studijos „GROŽIO EVOLIUCIJA“ vadovai, grožio terapeutai, kosmetologai Jūsų estetines problemas stengiasi išspręsti pasitelkdami jau turimas mokslines ir darbines patirtis, pažangias ir naujausios kartos aparatines technologijas, kurios leidžia pasiekti puikius klientų rezultatus ir džiaugtis jais KARTU!

Procedūras atliekame visame pasaulyje pripažintais estetinės kosmetologijos aparatais:

LPG ENDERMOLOGIE – tai prancūzų kompanijos LPG SYSTEMS išplėtotas ląstelių stimuliacijos mokslas, įrodytas daugiau nei 85 moksliniais tyrimais. LPG mechaniniai veido ir kūno masažai atliekamo naujausiu ir pažangiausiu LPG Cellu M6 Alliance Premium aparatu.
CLUEDERM ULFIT HIFU FACELIFT– intensyvaus fokusuoto ultragarso veido atjauninimas (sukurta ULTRAFORMER NR.1 pasaulyje).
CLUEDERM HIFU BODY LIPOLYSIS – technologija skirta efektyviam kūno kontūrų tobulinimui tikslinėse probleminėse kūno zonose.
BIOTEC FUSIOMED CRYOLIPOSCULPT – riebalinių sankaupų mažinimas šalčiu – kūno kriolipolizė – tai neinvazinė procedūra, skirta saugiai ir efektyviai sumažinti poodinius kūno riebalų sluoksnius.
OXYJET LEO DELUXE – deguonies mezoterapija be adatų – unikali veido priežiūros procedūra deguonimi, padariusi perversmą pasaulinėje grožio industrijoje.

BIO2LIGHT FOTODINAMINĖ LED TERAPIJA – LED šviesos terapija, kurios metu sklinda keturių skirtingų spalvų šviesos bangos, iš kurių kiekviena pasižymi skirtingomis savybėmis ir sprendžia vis kitas odos problemas.
IONTSON2 – daugiafunkcinis odos priežiūros aparatas, kuriuo atliekamos procedūros: giluminis ultragarsinis veido valymas, sonoforezė, elektrostimuliacija, elektroporacija, jonoforezė.


Estetinės kosmetologinės procedūros atliekamos profesionaliomis kosmetikos priemonėmis:
• LPG ENDERMOLOGIE PROFESIONAL
• CHRISTINA LABORATORIES KOSMETIKA
• SESDERMA KOSMETIKA
• KEENWELL
• MEDIDERMA
• NORA BODE
• BIOLINE
• RE-COLLAGEN
• XANASLIMM


Nuolat tobulėjame ir renkamės tik geriausius kosmetinius produktus rinkoje.
MUMS RŪPI JŪSŲ VEIDO IR KŪNO ODA!

PirmPirmadienis
09:0020:00
AntAntradienis
09:0020:00
TrečTrečiadienis
09:0020:00
KetvKetvirtadienis
09:0020:00
PenktPenktadienis
09:0020:00
ŠeštŠeštadienis
09:0016:00
SekmSekmadienis
Uždaryta

Grožio salonai netoliese