Labai labai patiko meistė Edita.Ji ne tik aukščiausio profesionalumo meistė, bet ir labai šiltas ir nuoširdus žmogus.
Labai patiko apsilankymas, apsilankysiu dar.
Paslaugą atliko Edita Juknevičienė•Kirpimas ir plaukų priežiūra
RITA•prieš 3 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
puikiai suteiktos paslaugos
Paslaugą atliko Julija•Moterų depiliacija cukrumi
Giedrė•prieš 3 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
xxx. xxxxxxxxx cx.
Paslaugą atliko Edita•Kirpimas ir plaukų priežiūra
Rasa•prieš 3 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Labai patiko kirpėja Edita, grįšiu dar kartą!
Paslaugą atliko Edita Juknevičienė•Kirpimas ir plaukų priežiūra
Aurelija•prieš 3 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Esu labai patenkinta moterų visų plaukų dažymo paslauga. Spalva gavosi būtent tokia, kokios norėjau, plaukai atrodo sveiki ir žvilgantys. Meistrė dirbo kruopščiai ir profesionaliai. Malonus aptarnavimas ir jauki aplinka.