Grožio Inovacijos

Savanorių pr. 6A, Vilnius (Beauty Evolution salonas), 03116
5,0
13 atsiliepimai
Savanorių pr. 6A, Vilnius (Beauty Evolution salonas), 03116

Atsiliepimai apie saloną

5,0
13 atsiliepimai
Aplinka
Švara
Personalas
Kaina

Ieškoti pagal paslaugą

Atsiliepimų filtras

Paslauga
Visos paslaugos

Ieškoti pagal įvertinimą

Įvertinimas
Ieškoti pagal įvertinimą
Ausrine
prieš 4 dienas
Kosmetoge sutinka su sypsena,jauki ir maloni aplinka,galima be jokiu dvejoniu ptiketi savo veido oda specialistui
Violeta
prieš 23 dienas
Ilga laika lankiausi pas viena specialiste, taciau nusprendusi isbandyti nauja procedura Mikrodermabrazija, likau suzaveta, tad pas Raminta perejau su visa veido ir kuno puoselejimo programa. Raminta padejo surasti tinkama kosmetika veido odai atlikusi reikiamus tyrimus, pasiule isbandyti kuno iviniojimo procedura, ko pasekoje dziaugiuosi sumazejusiomis apimtimis po nestumo. Maloni ir patikima kosmetologe-rekomenduoju ir pasitikiu. Linkiu daug puikiu klienciu ir nuostabiu rezultatu. Sekmes!
Justina
prieš mėnesį
Puikiai išmano ir atlieka procedūras,net per veido valymą įmanoma užmigti! Ačiū
Anonimas
prieš mėnesį
Darbą išmananti specialistė.
Anonimas
prieš mėnesį
Rodyti daugiau atsiliepimų...

Apie saloną

Grožio Inovacijos
Savanorių pr. 6A, Vilnius (Beauty Evolution salonas)
03116

Grožio Inovacijos - tai kosmetologės Ramintos sukurta grožio puoselėjimo erdvė, kurioje Jūsų laukia veiksmingos procedūros, išsamios konsultacijos bei patarimai kaip puoselėti grožį namuose.

APIE MANE
Kosmetologės darbą dirbu nuo 2013 metų. Man ši sritis - neatsiejama nuo gyvenimo būdo. Labai mėgstu domėtis naujovėmis, inovacijomis, moksliniais tyrimais, susijusiais būtent su kosmetologo profesija. Esu baigusi Kosmetologijos (arba Grožio terapijos) bakalauro studijas (2017 metais), kartu pabaigiau ir Femina Bona kosmetikės kursus (2013 metais). Nuo 2015 metų dirbu savarankiškai. Nuolat tobulinuosi įvairiuose seminaruose ir kursuose, kad galėčiau savo klientėms pasiūlyti pačias veiksmingiausias ir naujausias procedūras, bei naudoti pačias veiksmingiausias priemones, pasiūlyti odos priežiūros planą namuose. Patikėję savo veido sveikatą bei grožį man, garantuoju, kad gausite išsamią konsultaciją, mėgausitės profesionaliai atliekama paslauga, bei gausite patarimų.
Grožio industrija žavi kasdien atsirandančiomis inovacijomis ir nesibaigiančiomis galimybėmis, kurios padeda atrodyti taip kaip norime. Kosmetologijoje susijungia šis sparčiai tobulėjantis grožio pasaulis ir visapusiškas požiūris į žmogų. Aš tikiu, jog geriausi rezultatai pasiekiami tada, kai Jūs mylite save, o likusį darbą atliks švelnus specialistės rankų prisilietimas ir naujausi kosmetologijos metodai.

Pirmadienis
09:0020:00
Antradienis
09:0020:00
Trečiadienis
09:0020:00
Ketvirtadienis
09:0020:00
Penktadienis
09:0020:00
Šeštadienis
09:0020:00
Sekmadienis
09:0020:00
Šiame salone naudojami produktai

Grožio salonai netoliese