Nuostabi patirtis! Meistrė išmananti savo darbą, išklausanti norus ir juos išpildanti visu 100 procentų. Kruopšti, bendraujanti ir visiškai atsidavusi savo darbui ! Taip pat negaliu nepagirti ir pačio salono, visada malonus priėmimas, jauki ir švari aplinka, bei po paslaugų liekantys patys tik patys geriausi įspūdžiai.
Paslaugą atliko Simona•Balayage dažymas
Ieva•prieš apie 2 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
labai nuostabiai atliktas darbas
Paslaugą atliko Rūta•Plaukų dažymas sruogelėmis moterims
Evelina•prieš apie 2 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Nuostabi meistrė Viktorija!🫶
Ne tik atliko puikų pedikiūrą, bet ir labai smagiai pabendravome apie mamiškus dalykus! 🧡 būtinai sugrįšiu vel ir rekomenduosiu kitiems!
Paslaugą atliko Viktorija•Ilgalaikis gelinis pedikiuras
Laura•prieš apie 2 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Puikiai atliktas darbas, meistrė duoda patarimų kaip geriau daryti ir labai atsargiai be skausmo darbo procedūras
Paslaugą atliko Lina podologė•Antakių korekcija siūlu
Kristina•prieš apie 2 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Labai puiki savo srities specialistė. Labai patenkinta gautu rezultatu. 🥰🥰🥰
Paslaugą atliko Simona•Kirpimas ir plaukų priežiūra