Esu labai dėkinga Simonai už atsidavimą savo darbui, nuostabų rezultatą ir nuoširdžius patarimus. A Č I Ū! Grįšiu :)
Paslaugą atliko Simona•Plaukų dažymas sruogelėmis moterims
Ugnė•prieš 3 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Labai puikus, šiltas, komunikabilus žmogus Linutė😀Puikiai atliejanti savo darb ą!!! Visada malonu sugrįžti..... Puiki meistrė!!!!!!🌞🌼🌞
Paslaugą atliko Lina podologė•Antakių korekcija siūlu
Violeta•prieš 3 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Buvo labai jauku ir gera apsilankyti. Arūnę pasirinkau dėl jos didžiulės patirties bet ir nenusivyliau. Ji ne tik profesionali, bet dar ir labai malonus ir šiltas žmogus! Rekomenduoju šią meistrę! Ačiū jai labai už puikų laiką ir gražius plaukus. :) Būtinai apsilankysiu dar kartą!
Paslaugą atliko Arūnė•Kirpimas ir plaukų priežiūra