Jauna, bet labai profesionali meistre! Pačiai sunku buvo apsispręsti, kantriai padėjo dėl spalvos ir dizaino, rezultatas gavosi superinis, nagų forma tobula! Buvau pas Karina. REKOMENDUOJU!!!
Ilgalaikis gelinis lakavimas
Anonimas•prieš apie 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Puiki, kruopšti meistė, myli savo darbą ir tai jaučiasi, nes rezultatas visada pranoksta lūkesčius ❤️