Labai patiko kruopštumas, noras padaryti įspūdingą originalų manikiūrą.
Ilgalaikis gelinis manikiuras
Jovita•prieš daugiau nei 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Dariausi gelinį lakavimą, meistė maloni bei maloniai bendraujanti, dirba kruopščiai, tai pat labai graži ir jauki aplinka. Išėjau tikrai labai patenkinta. Rekomenduoju😊