Jau trečioji korekcija, tikrai malonu atvykti pas meistrą, kuris pasitinka su šypsena ir tave pamena. Laikas neprailgsta besišnekučiuojant. Blakstutės puikiai išsilaiko iki kito pasimatymo. Procedūra nesukelia jokio diskomforto, tik malonumą gulint ant patogaus čiužinuko. Tik geriausi atsiliepimai :)
Paslaugą atliko Dovilė•Blakstienų priauginimas
Lina•prieš apie 4 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Salonas švarus ir jaukus. Labai faina meistrė Dovilė😊👍.Tikrai išmano savo darbą, paslaugi, atidi, rūpestinga, betarpiškai bendraujaunti. Pasijutau kaip relax oazėje ir išėjau labai patenkinta jos darbu. Ačiū, Dovile😊🌺.
Paslaugą atliko Dovilė•Blakstienų priauginimas
Inga•prieš apie 4 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Labai kruopšiai atliktas manikiūras ir pedikiūras
Paslaugą atliko Greta•
Ilgalaikis gelinis manikiurasRodyti viską...
Eglė•prieš apie 4 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Kruopšti meistrė. Viskas tiko ir patiko. Ačiū🌷
Paslaugą atliko Loreta•Ilgalaikis gelinis pedikiuras