Viskas gerai, tik aplinka netvarkinga – ant šalia esančių kėdžių prikritę daug plaukų (matosi, kad nuo seniau), labai karšta ir nėra jokio kondicionieriaus/vėjelio
Paslaugą atliko Ingrida•Vyriškas kirpimas
Kęstutis•prieš beveik 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Kaip visada, darbas atliktas nepriekaištingai. Nors kaina didoka, tačiau darbas idealus, kokybiškas, nėra prie ko prikibti.
Ilgalaikis gelinis pedikiuras
Austėja•prieš beveik 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Viskas puikiai!
Paslaugą atliko Ingrida•Kirpimas ir plaukų priežiūra
Evelina•prieš beveik 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Labai patiko! Butinai grisiu! ❤️
Paslaugą atliko Loreta•Pedikiūras
Solveiga•prieš beveik 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Salonas randasi nelabai tvarkingoje ir malonioje vietoje. Pati meistrė maloni, rūpestinga, bet lakavimas atliktas 3/5, padengimas netolygus gavosi.
Paslaugą atliko Loreta•Ilgalaikis gelinis pedikiuras