Pedikiūro meistrė kaip visada puikiai išmano savo darbą, ji yra dėmesinga, paslaugi, maloni. Pedikiūras atliktas nepriekaištingai. Rekomenduoju apsilankyti salone pas Loretą. AČIŪ
Paslaugą atliko Loreta•Ilgalaikis gelinis pedikiuras
Rima•prieš beveik 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
patiko
Paslaugą atliko Loreta•Ilgalaikis gelinis pedikiuras
Miglė•prieš beveik 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Buvau apsikirpti salone pirmą kartą. Apkirpo gerai, kaip ir norėjau. Kas nebuvo gerai: lauke buvo gal +23, bet salone buvo kokie +30. Saulė plieskia pro langus, užuolaidų nėra. Dar keisčiau - yra kondicionierius, bet turbūt iš taupumo jis nejungiamas. Prasėdėti karštyje beveik valandą uždengtai apsiaustu buvo labai nemalonu, atsistojau šlapia nugara. Tai nepagarba tiek savo darbuotojams, tiek klientams!
Paslaugą atliko Ingrida•Kirpimas ir plaukų priežiūra
Rima•prieš beveik 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Viskas nuostabu! Nagai atrodo labai gražiai :)
Paslaugą atliko Greta•Ilgalaikis gelinis pedikiuras
Gabija•prieš beveik 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Nuvylė tai, kad man atvykus, meistrė nežinojo apie mano atvykima ir kokios paslaugos man reikia. Gerai, kad turėjo laisvo laiko, tai išplovė ir ištiesino plaukus. Nustebau, kad plaukai neatrodo labai švarūs. Galvojau gal kokia prienone užpurškė, kad ilgiau tiesus būtu. Kada išėjau į lauką, ant dienos šviesos mano plaukai atrodė kaip susiriebalave. Praėjus pusvalandžiui ir pašukavus plaukus atrodė dar blogiau. Teko purkšti sausą šampuną kad atrodytu geriau.
Paslaugą atliko Ingrida•Džiovinimas ir sušukavimas