Esu labai patenkinta antakių laminavimu ir korekcija! 💖
Antakiai atrodo tvarkingi, išraiškingi ir natūralūs. Meistrė puikiai parinko formą ir spalvą, viskas atlikta labai kruopščiai ir švelniai.
Paslaugą atliko Lina•Antakių laminavimas
Julija•prieš 12 mėnesių
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Bendraujanti, faina , tikrai grisiu😃
Paslaugą atliko Lina•Antakių laminavimas
Viktorija•prieš apie metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Meistrė dirbo profesionaliai, kruopščiai. Rezultatu esu labai patenkinta 🙂👌🌷
Paslaugą atliko Lina•Blakstienų laminavimas
Karolina•prieš apie metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Patiko tiek paslaugos kokybė, tiek ir pats apsilankymas
Paslaugą atliko Lina•Blakstienų laminavimas
Renata•prieš apie metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
patiko rezultatas ir procesas. Gražiai, tvarkingai, profesionaliai. Ačiū.