Nuostabi antakių ir blakstienų meistrė Lina. Ji rūpestinga,profesionali,maloni, atidi. Dariausi antakių permanentinę procedurą. Jaučiausi kaip namuose. Tokie nuostabūs dabar mano antakiai 🤩
Paslaugą atliko Lina•Permanentinis makiažas
Simona•prieš 8 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Ačiū meistrei už jos padaryta darbą. Viskas buvo super. Rekomenduoju 100%
Paslaugą atliko Lina•Blakstienų laminavimas
Ana•prieš 8 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Labai patiko, meistrė itin kruopštii ir maloni.
Paslaugą atliko Lina•Blakstienų laminavimas
Gintare•prieš 8 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
labai dekoju kad priema su naujagime ir nemato jokiu kliučiu❤️