Paslaugą atliko Vaida Lenkaitienė•Ilgalaikis gelinis pedikiuras
Olga•prieš 16 dienų
Patvirtintas atsiliepimas
Manikiūrą atliko labai gerai. Bet aš daugiau aš ten neisiu. Netyčia neatkreipiau dėmesio, kad registruojantis reikėjo nurodyti, kad lankausi pirmą kartą. Bet suprantu, nes gali tekti taisyti kitų meistrių klaidas ir pan. Vizitas būtų buvęs 5eur brangesnis, bet man tai nebūtų buvusi problema primokėti.
Jaučiau susierzinimą ir dėl to jaučiausi labai nemaloniai.
Kas nepatiko, kad pradėjo fotografuoti mano nagus neatsiklaususi, sakė metodinei medžiagai, bet būtų buvę gražu atsiklausti prieš tai.
Paslaugą atliko Vaida Lenkaitienė•Ilgalaikis gelinis manikiuras
Aurelija•prieš 16 dienų
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Labai maloni ir profesionali specialistė, kuri netik išmano savo darbą, bet ir pataria bei rekomenduoja priemones. Ačiū!
Paslaugą atliko Vaida Lenkaitienė•Ilgalaikis gelinis pedikiuras
Rima•prieš 18 dienų
Patvirtintas atsiliepimas
Tik geriausi atsiliepimai! Puiki meistrė!
Paslaugą atliko Vaida Lenkaitienė•Ilgalaikis gelinis pedikiuras
Justina•prieš 18 dienų
Patvirtintas atsiliepimas
Kruopštumas ir konkretumas
Paslaugą atliko Vaida Lenkaitienė•Ilgalaikis gelinis pedikiuras