Grožio Meistrė Anželika Atsiliepimai

Švitrigailos g. 5, 03110 Naujamiestis

Rasti laisvą laiką ir užsisakyti internetu

Atsiliepimai yra paliekami klientų po jų apsilankymo salone.

5,0
1707 atsiliepimai

Ieškoti pagal paslaugą

Atsiliepimų filtras

Paslauga

Ieškoti pagal įvertinimą

Įvertinimas
Ieškoti pagal įvertinimą

Patikimi atsiliepimai

Tai mūsų klientų nuomonė, tad tu žinai, ko tikėtis iš kiekvieno salono
Platus spalvų ir bazių pasiinkimas, labai profesionalus bendravimas, pataria nagų priežiūros klausimais. Labai maloni atmosfera salone, profesionalus ir greitas darbas, labai nuostabus rezultatas.
Labai nemalonu rašyti tokį atsiliepimą, meistrė tikrai pasirodė mielas ir geras žmogus, bet vienas nagas atsilupo po savaitės laiko, kas yra tikrai labai nemalonu :(
Super
Kruopščiai ir greitai atliktas manikiūras. Paprastas lakavimas laiko jau savaitę laiko ir vis dar puikiai atrodo.
puikus manikiūras, visiems labai rekomenduoju 🙂🙂🙂🙂😀