Platus spalvų ir bazių pasiinkimas, labai profesionalus bendravimas, pataria nagų priežiūros klausimais. Labai maloni atmosfera salone, profesionalus ir greitas darbas, labai nuostabus rezultatas.
Paslaugą atliko Anzhelika•Ilgalaikis gelinis manikiuras
Indrė•prieš 20 dienų
Patvirtintas atsiliepimas
Labai nemalonu rašyti tokį atsiliepimą, meistrė tikrai pasirodė mielas ir geras žmogus, bet vienas nagas atsilupo po savaitės laiko, kas yra tikrai labai nemalonu :(
Paslaugą atliko Anzhelika•Ilgalaikis gelinis manikiuras
Monika•prieš 21 dienas
Patvirtintas atsiliepimas
Super
Paslaugą atliko Anzhelika•Ilgalaikis gelinis manikiuras
Eva•prieš apie mėnesį
Patvirtintas atsiliepimas
Kruopščiai ir greitai atliktas manikiūras. Paprastas lakavimas laiko jau savaitę laiko ir vis dar puikiai atrodo.
Paslaugą atliko Anzhelika•Manikiūras
Laura•prieš apie mėnesį
Patvirtintas atsiliepimas
puikus manikiūras, visiems labai rekomenduoju 🙂🙂🙂🙂😀