Buvau priimta laiku, Natalija išklausė norus ir greitai kibo į darbą. Kirpimas atitiko lūkesčius. Patiko, kad kirpėja dirba, o ne liežuviu plaka, kaip kai kurios kirpėjos :) ačiū
Kirpimas ir plaukų priežiūra
Raminta•prieš apie 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Labai puiki plaukų meistrė👍👍
Kirpimas ir plaukų priežiūra
Greta•prieš apie 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Nuostabu kaip visada. Turbūt pats geriausias salonas Vilniuje, o gal net ir visoje Lietuvoje. Ačiū 🧸🎀
Paslaugą atliko Aleksandra•Ilgalaikis gelinis lakavimas