Viskas labai gerai, meistrė labai rami, kruopšti, puikiai atliko savo darbą :)) Ačiū jums labai !
Blakstienų laminavimas
Nika•prieš daugiau nei 4 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Nuostabi meistrė,puikiai atlieka savo darbą.
Paslaugą atliko Kristina•Manikiūras
Ausra•prieš daugiau nei 4 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Natalija puikiai pasirūpino mano plaukais, pasidalino patarimais ir atliko puikų kirpimą.
Kirpimas ir plaukų priežiūra
Viltė•prieš daugiau nei 4 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Good attention to details. Great result
Kirpimas ir plaukų priežiūra
Anonimas•prieš daugiau nei 4 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Labai maloni, išmananti savo darba meistrė:) Atmosfera jauki, meistrė draugiška ir labai kruopšti, ir rezultatas butent toks kokio norėjau, tikiuos tikrai grįšiu dar nevienam kartui