Dukrai labai patiko Natalija. Labai greitai apkirpo. Man kaip nerūkančiai nepatiko, kad salone ant laukiamojo staliuko buvo pridėta rūkalų priemonės :)
Vaikų kirpimas
viktorija•prieš apie 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Ačiū! Rekomeduoju ;)
Moterų visų plaukų dažymas
Ieva•prieš apie 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Manikiūras atliktas labai gerai! Ačiū!
Paslaugą atliko Aleksandra•Ilgalaikis gelinis manikiuras
Gintarė•prieš apie 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Viskas kaip visada puiku!
Paslaugą atliko Aleksandra•Ilgalaikis gelinis lakavimas