Labai greitai, kokybiškai, meistrė labai maloni. Tikrai grįšiu
Paslaugą atliko Giedrė•Pedikiūras
Urtė•prieš 6 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Labai atsakingai ir kruopščiai atlikta procedūra. Dėkui. Rekomenduosiu ir dar grįšiu.
Paslaugą atliko Giedrė•Pedikiūras
Mantas•prieš 6 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Labai maloni, kompetetinga ir savo darbą išmananti MEISTRĖ.
Paslaugą atliko Giedrė•Pedikiūras
Marta•prieš 6 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Puikus vaikiškas kirpimas, laikome labai patenkinti.
Paslaugą atliko Vesta•Vaikų kirpimas
Agnė•prieš 6 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Apsilankymas paliko itin gerą įspūdį. Meistrė dirbo kruopščiai, profesionaliai ir su dideliu dėmesiu detalėms. Procedūros metu jaučiausi jaukiai ir užtikrintai, o rezultatas pranoko mano lūkesčius – viskas atlikta estetiškai ir natūraliai. Tikrai sugrįšiu dar kartą ir drąsiai rekomenduoju kitiems.