Grožio salonas jaukus, gražus, o kirpėjas/Meistras puikus😊👌 Malonus, aiškus bendravimas ir susikalbėjimas, kruopštus kirpimas👌 Atėjus pas kirpėją, norisi ne tik pasakyti ko nori, bet ir sulaukti meistro nuomonės, pagrįstų patarimų, tai ačiū Arūnui! Man labai patinka plaukų kirpimas😊
Paslaugą atliko Arūnas•Kirpimas ir plaukų priežiūra
Gytė•prieš daugiau nei 4 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Viskas puiku!
Paslaugą atliko Vesta•Moterų plaukų šaknų dažymas
Milda•prieš daugiau nei 4 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Ačiū Romenai už sutvarkytus kirpčiukus, profesionaliai ir kruopščiai atlikta!
Paslaugą atliko Romena•Kirpčiukų kirpimas
Patricija•prieš daugiau nei 4 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Patiko bendravimas patarimai darbo atlikimas
Paslaugą atliko Arūnas•Kirpimas ir plaukų priežiūra
Irena•prieš daugiau nei 4 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Lankiausi čia pirmą kartą, kirpėja buvo atidi, įsiklausė į pageidavimus ir mane išgirdo. Dėkoju.