Grožio namai Die Fabrik Atsiliepimai

S. Nėries g. 20, Klaipėda

Rasti laisvą laiką ir užsisakyti internetu

Atsiliepimai yra paliekami klientų po jų apsilankymo salone.

4,9
2171 atsiliepimai

Ieškoti pagal paslaugą

Atsiliepimų filtras

Paslauga

Ieškoti pagal įvertinimą

Įvertinimas
Ieškoti pagal įvertinimą

Patikimi atsiliepimai

Tai mūsų klientų nuomonė, tad tu žinai, ko tikėtis iš kiekvieno salono
Grožio salonas jaukus, gražus, o kirpėjas/Meistras puikus😊👌 Malonus, aiškus bendravimas ir susikalbėjimas, kruopštus kirpimas👌 Atėjus pas kirpėją, norisi ne tik pasakyti ko nori, bet ir sulaukti meistro nuomonės, pagrįstų patarimų, tai ačiū Arūnui! Man labai patinka plaukų kirpimas😊
Viskas puiku!
Rodyti salono atsakymą...
Ačiū Romenai už sutvarkytus kirpčiukus, profesionaliai ir kruopščiai atlikta!
Rodyti salono atsakymą...
Patiko bendravimas patarimai darbo atlikimas
Lankiausi čia pirmą kartą, kirpėja buvo atidi, įsiklausė į pageidavimus ir mane išgirdo. Dėkoju.