Paslaugą atliko Vesta•Kirpimas ir plaukų priežiūra
Irma•prieš daugiau nei 4 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Laabai nepatiko. Laabai neprofesionali, gal ir tinka, kam tiesiog reik skutimo galvos.Jau pasakes ko noriu maciau, jog nieko gero nebus, beet pirma mintis “gal cia tik man taip atrodo”, deja, neatrode.“Suniokojo” mano plaukus. Po Jos kirpimo važinėjau po Klaipeda ieskodamas, kas dar galetu isgelbeti situacija. Gailiuosi, kam mokejau pinigus. Nuvykus kitur, pripazino, kad apkirpta tragiskai.Atsiprsau, bet Jus esate ne meiste, o eiline kirpeja daugiabutyje.