Salonas geras,jaukus,šalia parkingas.Maloni administratorė.Didelis spalvų pasirinkimas,geros darbo priemonės.Greitai ir profesionaliai atliktas darbas 👍
Paslaugą atliko Inga•
Antakių korekcija siūluRodyti viską...
Viktorija•prieš daugiau nei 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Labai rekomenduoju balayage dažymą pas Medą. Maloni, atidi, ir profesionali meistrė!
Balayage dažymas
Gabija•prieš daugiau nei 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Pas Medą lankausi ne pirmą kartą, šauni meistrė, mylinti savo darbą. Rekomenduoju :) 🤍
Plaukų procedūros
Raminta•prieš daugiau nei 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Ačiū meistrei Medai :)
Kirpimas ir plaukų priežiūra
Alina•prieš daugiau nei 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Puiki kirpėja. Labai patinka, kad jaučia, ar žmogus nori kalbėti, ar tiesiog patylėti. Atlieka darbą kruopščiai, prisimena ankstesnius vizitus.