Kaip visada puikiai;) kruopštus darbas, maloni atmosfera ir puikus rezultatas ♥️
Plaukų dažymas sruogelėmis moterims
Aušra•prieš daugiau nei metus
Patvirtintas atsiliepimas
Puikus salonas ir meistrė Jolita! Labai patiko aptarnavimas - nuostabiai apkirpo ir šiltai bei maloniai bendravo. 10/10
Paslaugą atliko Jolita•Kirpimas ir plaukų priežiūra
Ieva•prieš daugiau nei metus
Patvirtintas atsiliepimas
Meistrė puikiai apkirpo. Visad smagu grįžti.
Paslaugą atliko Jolita•Kirpimas ir plaukų priežiūra
Rūta•prieš daugiau nei metus
Patvirtintas atsiliepimas
Tik geriausi atsiliepimai! Nebuvau iki galo apsisprendusi kaip noriu kirptis, bet norėjosi kažko naujo. Kirpėja Jolita draugiškai pakonsultavo ir atradom tinkantį kirpimo stilių. Labai rekomenduoju!
Paslaugą atliko Jolita•Kirpimas ir plaukų priežiūra