Nuostabus žmogus , mylintis savo darbą ir gyvenimą 🥰
Paslaugą atliko Aušrinė•Veido procedūra su deguonimi
Klientė•prieš daugiau nei metus
Patvirtintas atsiliepimas
Man pats gražiausias salonas mūsų mieste .Labai patiko specialistės Aušrinės nuoširdus ,malonus ,rūpestigas ir šiltas bendravimas .Išėjus iš salono ilgai jaučiu jos rankų šilumą ,ramybę ir meilę žmonėm .
Paslaugą atliko Aušrinė•Veido procedūra su deguonimi
Regina•prieš daugiau nei metus
Patvirtintas atsiliepimas
Nuostabi specialistė, visiška savo srities specialistė. Reikia tik ateiti ir mėgautis laiku pas Aušinę. Jos rankos stebuklingos ❤️. Čia verta apsilankyti ne tik dėl profesionalumo, bet ir dėl to, kad ji yra nuostabus žmogus.
Paslaugą atliko Aušrinė•Veido procedūra su deguonimi
Klientė Rasita•prieš daugiau nei metus
Patvirtintas atsiliepimas
Pas Aušrinę visada pailsiu, ji leidžia pasijusti kaip geriausiame SPA. Parenka tuo metu reikalingiasią procedūrą. Nuoširdžiai rekomenduoju🙂
Paslaugą atliko Aušrinė•Veido procedūra su deguonimi
Reginutė•prieš daugiau nei metus
Patvirtintas atsiliepimas
Puikus salonas. Jausite ne tik didžiulį rūpestį, bet ir puikiai pailsėsite. Tai aatgaiva ir kūnui, ir sielai :)
Paslaugą atliko Aušrinė•Veido procedūra su deguonimi