Tik patys geriausi žodžiai! Aušrinė pats maloniausias žmogus tikriausiai kokį žinau. Po vizito visada pasikraunu tiek geros energijos. Ačiū už viską!❤️
Paslaugą atliko Aušrinė•Veido procedūra su deguonimi
Giedrė•prieš apie metus
Patvirtintas atsiliepimas
Tiesiog tobula💜
Paslaugą atliko Aušrinė•Veido procedūra su deguonimi
Klientė•prieš apie metus
Patvirtintas atsiliepimas
PROFESIONALĖ
Paslaugą atliko Aušrinė•Veido procedūra su deguonimi
Aistė•prieš apie metus
Patvirtintas atsiliepimas
Tik geriausios rekkmendacijos 🤩
Paslaugą atliko Aušrinė•Veido procedūra su deguonimi
Klientės•prieš apie metus
Patvirtintas atsiliepimas
Dariausi cheminį antakių dažymą ir korekciją – likau labai patenkinta! Aplinka jauki, viskas estetiška, o atmosfera labai rami. Meistrė šilta, maloni iš karto pajutau pasitikėjimą ir ramybę. Procedūra praėjo be jokio diskomforto, o rezultatas tikrai nuostabus– forma atitaikyta puikiai🌺