Labai patiko procedūra, veido oda primaitinta ir atjaunėjusi. Aušrinė tikra savo srities profesionalė, davė daug nauding7 patarimų ir labai maloniai priėmė. Rekomenduoju!
Paslaugą atliko Aušrinė•Veido procedūra su deguonimi
Airina•prieš daugiau nei metus
Patvirtintas atsiliepimas
Atlikta procedūra puiki, jau sekančią dieną mačiau rezultatus ir tai išlieka. Aušrinė tikrai labai šiltas ir malonus žmogus, jaučiuosi išlepinta šios procedūros metu 🩷
Paslaugą atliko Aušrinė•Veido procedūra su deguonimi
Jolanta•prieš daugiau nei metus
Patvirtintas atsiliepimas
Vieta, kurioje pradingsta visi rūpesčiai! Aušrinės sukurta atmosfera salone yra kažkas nuostabaus!! Profesionalumas aukščiausias! Rūpestis didžiausias!!! Atradimas❤️❤️ Rekomenduoju100%. Nekeisiu niekada!!
Paslaugą atliko Aušrinė•Veido procedūra su deguonimi
Klientė•prieš daugiau nei metus
Patvirtintas atsiliepimas
Procedūros, kurių metu kūnas ir siela atsipalaiduoja. Ačiū, kad rūpiniesi mūsų oda. ❤️
Paslaugą atliko Aušrinė•
Veido procedūrosRodyti viską...
Agnė•prieš daugiau nei metus
Patvirtintas atsiliepimas
Buvo labai malonu.Didelį dėmesį skiria klientui, atliekamai procedūrai.