Rekomenduoju,nors buvau pirma karta.is savo puses likau patenkinta grisiu dar :)
Paslaugą atliko Justina•Antakių korekcija siūlu
Kristina•prieš apie 5 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Puikiai atlikta procedura, geriau, nei tikejausi:)
Paslaugą atliko Justina•Blakstienų laminavimas
Anonimas•prieš apie 5 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Viskas puikiai 🙂
Paslaugą atliko Justina•
Antakių laminavimasRodyti viską...
Lina•prieš apie 5 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Greitas ir gražus priaugininas
Paslaugą atliko Justina•
Blakstienų priauginimasRodyti viską...
Dovile•prieš daugiau nei 5 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Procedūrq buvo atlikta greitai, tačiau šiek tiek nusivyliau, jog meistrė netyčia juodais dažais užkabino antakį ir liko juoda dažų dėmelė (bet pasitaiko). Taip pat po procedūros ant akių vokų prie blakstienų augimo linijos meistrė paliko dažų, kas atrodė tiesiog nešvariai. Ir manyčiau jog reiktų kokio radijo kabinete, tam, kad nebūtų tos tylos.