Paslaugą atliko Edita•Kirpimas ir plaukų priežiūra
Елена•prieš beveik 6 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Kirpausi šiame grožio salone pas Editą, kuri buvo be galo šiltas ir paprastas žmogus, pas kurį dar ne vieną kartą lankysiuosi! Aplinka buvo jauki duodu 10/10❤️
Ačiū tau, Edita!
Paslaugą atliko Edita•Plaukų dažymas vyrams
Vitalijus•prieš beveik 6 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Edita puiki plaukų meistre
Paslaugą atliko Edita•Moterų visų plaukų dažymas
Viktorija•prieš beveik 6 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Super
Paslaugą atliko Edita•Vyriškas kirpimas
Anonimas•prieš beveik 6 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Nuostabus meistrai ismanantys savo darba , dirbantys su tikrai geromis priemonemis tausojancius musu plaukucius, Be galo jauki , svari aplinka... rekomenduoju