Paslaugą atliko Milda•Kirpimas ir plaukų priežiūra
Kotryna•prieš 10 mėnesių
Patvirtintas atsiliepimas
Rekomenduojame Ala. Mes visada tik pas ja:)
Paslaugą atliko Ala•Vaikų kirpimas
Viktorija•prieš 10 mėnesių
Patvirtintas atsiliepimas
Pirmą kartą vaikas išdrįso sėdėti mašinėlėje. Kirpimas netruko ilgai, bet buvo labai gražiai apkirptas ir vaikas iš kirpyklos laimingas išėjo!🤩 Ačiū Anai 💖
Paslaugą atliko Ana•Vaikų kirpimas
Žiedūnė•prieš 10 mėnesių
Patvirtintas atsiliepimas
Ala mažiau bendraujanti (mano akimis,lyginant su jos kolegėmis),bet kirpimas greitas ir be priekaištų. Rekomenduoju!
Paslaugą atliko Ala•Vaikų kirpimas
Milda•prieš 10 mėnesių
Patvirtintas atsiliepimas
Puiki meistrė, puikus į vaikus orientuotas salonas. Rekomenduoju.