Viskas greitai ir gerai kaip visada :) Lina kantri, visada su šypsena.
Vaikų kirpimas
Eglė•prieš 10 mėnesių
Patvirtintas atsiliepimas
Visada maloniai atlieka savo darba bei profesionaliai. Moka bendrauti su vaikais, nekalbama jiems streso.esame pastovūs kirpyklos lankytojai. Važiuojame čia jau trečius metus,nors gyvename kitame miesto gale
Vaikų kirpimas
Ina•prieš 10 mėnesių
Patvirtintas atsiliepimas
nuostabi meistre, kokybiskai ir greitai pakirpo vaika, sunui labai patiko