Viskas džiugina, pas Aną lankomės pastoviai, labai patenkinti.
Paslaugą atliko Ana•Vaikų kirpimas
Adomas•prieš 11 mėnesių
Patvirtintas atsiliepimas
Viskas džiugina, pas Aną lankomės pastoviai, labai patenkinti.
Paslaugą atliko Ana•Vaikų kirpimas
Adomas•prieš 11 mėnesių
Patvirtintas atsiliepimas
Visada kerpame sūnų pas Aną,tačiau paskutinis kirpimas labai nuvylė,tik grįžusi namo pamačiau vaikui nuskustą antakio galiuką,o ji man apie tai nieko nesakė.
Paslaugą atliko Ana•Vaikų kirpimas
Neringa•prieš 11 mėnesių
Patvirtintas atsiliepimas
Profesionalus, kruopštus kirpimas, nukirto taip kaip norėjom. Ačiū labai.
Paslaugą atliko Milda•Vaikų kirpimas
Božena•prieš 11 mėnesių
Patvirtintas atsiliepimas
Nuostabi meistrė Lina,vaikas sulaukė be galo daug komplimentu dėl kirpimo,Ačiū jums.Visada norisi sugryšti.