Viskas puiku, vaikas noriai eina kirptis, gauna dovanų
Paslaugą atliko Ana•Vaikų kirpimas
vidmantas•prieš apie metus
Patvirtintas atsiliepimas
Aciu, kaip visada puikiai ir greitai, grisime dar 🥳
Paslaugą atliko Ana•Vaikų kirpimas
Jelena•prieš apie metus
Patvirtintas atsiliepimas
Puikiai, kaip visada!
Paslaugą atliko Ana•Vaikų kirpimas
Jurga•prieš apie metus
Patvirtintas atsiliepimas
Viskas puiku!
Paslaugą atliko Ana•Vaikų kirpimas
Diana•prieš apie metus
Patvirtintas atsiliepimas
Švarus, stilingai įrengtas salonas. Labai malonios ir dėmesingos darbuotojos. Gražiai apkirpo vaikus ir mane, paliko patį geriausią įspūdį ir grįžtume ateityje tikrai. Rekomenduoju!