Viskas super: labai maloni kirpeja, vaikutis dar ir gavo dovanu :) tik parkinga kebloka rasti.
Vaikų kirpimas
Sandra•prieš apie 2 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Gražiai apkirko
Vaikų kirpimas
Paulius•prieš apie 2 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Puiki meistrė
Paslaugą atliko Ana•Vaikų kirpimas
Diana•prieš apie 2 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Vaikai lankosi šioje kirpykloje nuo 1 metukų ir tas jau tęsiasi 6 metus. Tik geriausi atsiliepimai apie personalą ir savininką. Visada paslaugūs ir mandangūs. Net nekilo mintis kirpti vaikų kitur. Didžiausias AČIŪ! Dominiko ir Dorotos tėvai
Paslaugą atliko Ana•Vaikų kirpimas
Ilona•prieš apie 2 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Pati geriausia kirpėja ! Važiuojame pas ją iš Klaipėdos :) visada žinome ,kad rezultatas bus nuostabus