Kaip visada viskas gerai. Patinka, kad greit nukerpa ir vaikas labai noriai eina i kirpykla.
Paslaugą atliko Ana•Vaikų kirpimas
Eglė•prieš 4 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Ana yra puiki savo srities profesionalė! Vaiką apkepas greit, gražiai, moka prieit prie vaiko! labai džiaugiuosi atradusi šią meistrę ir tikrai grįšim ne kartą!