Puikiai, kirpeja demesinga ir maloni. Rekomenduoju.
Paslaugą atliko Ana•Vaikų kirpimas
Inga•prieš beveik 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Apsilankėme pirmą kartą. Meistre rinkau pagal atsiliepimus. Užsirašėm pas Ana. Ir tikrai nepasigailėjau. Labai maloni, apkirpo berniuka stilingai. Mažasis net pasakė ,,koks aš gražus". Tikrai sugrišime dar karta .