Viskas super. Vaikui labai patiko, gavo pora dowaneliu irgraži šuokosina. Ačiu
Vaikų kirpimas
Kacpar•prieš beveik 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Viskas puiku 😊🌸 sugrįšime 😊
Vaikų kirpimas
Sigita•prieš beveik 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Viskas patiko
Paslaugą atliko Ala•Vaikų kirpimas
Gulnara•prieš beveik 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Puiku
Paslaugą atliko Ana•Vaikų kirpimas
Rasa•prieš beveik 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Vaiką kirpo Ana, greitai ir gražiai apkirpo, tik kam sodinti į mašiną ir ją tuoj pat uždengti visą, suprantu, kad tvarkymosi daugiau, bet dėl to ir einam į tokias kirpyklas.