Geriausi atsiliepimai, puiki atmosfera, puiki meistrė Ana❤️ vaikas liko begalo patenkintas kupinas įspūdžių, dėl savo šukuosenos ir staigmenelių kurias gavo po kirpimo. Grįšim ne kartą 😊
Paslaugą atliko Ana•Vaikų kirpimas
Marta•prieš apie 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Puikus salonas
Vyriškas kirpimas
Audrius•prieš apie 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
puiku
Paslaugą atliko Ala•Vaikų kirpimas
Tajus•prieš apie 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Viskas puikiai! Ačiū! Vaikas labai patenkintas.
Vaikų kirpimas
Vilma•prieš apie 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Iš Anos 2 metų vyrukas išeina be ašarų ir gražia šukuosena. Tikrai rekomenduoju pirmiems apsilankymams, ar tiems, kas bijo kirpimo. Džiaugiuosi, kad ją atradom.