Vaikas liko labai patenkintas kirpėjo darbu- kruopštus, atsargus, dėmėsingas ir puikiai išpildė šukuoseną. Jei bus galimybė- lankysimės pas jį ir toliau.
Vaikų kirpimas
Gustas•prieš apie 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Viskas puikiai
Vaikų kirpimas
Deivid•prieš apie 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Suprato ko pageidauja mažasis klientas.
Vaikų kirpimas
Sigita•prieš apie 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Nuostabi kirpykla ir jos darbuotoja Vilma!
Vaikų kirpimas
Ana•prieš apie 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Tvarkingas, puikus priėmimas, viskas greitai ir aiškiai komunikuojama. Rekomenduoju.