Labai profesionali kirpėja - Viktorija. Kirpo sūnų, tai viską išpildė kaip mes ir norėjom. Labai draugiška, kruopšti, moka bendrauti su vaiku, labai gerai išmananti savo darbą. Vaikas labai patenkintas, o ir mama laiminga🥰
Vaikų kirpimas
Ignas•prieš daugiau nei 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Puikus
Vyriškas kirpimas
Audrius•prieš daugiau nei 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Salone viskas labai apgalvota, pritaikyta vaikų kirpimui. Vaikas ramiausiai sėdėjo mašinytėje ir žiūrėjo filmuką, kol kirpėjas Ali kirpo. Apkirpo greitai ir be jokių problemų, tikrai dar sugrįšime. Po kirpimo vaikas gavo dovanėlę ir saldainiuką, tai buvo labai patenkintas.