Viskas puikiai. Pirmas kirpimas, daug ašarėlių, bet stilistė profesionaliai ir ramiai reagavo, stengėsi viską atlikti kuo geriau ir greičiau, kad vaikas patirtų kuo mažiau streso. Tikrai tinkama vieta mažyliams.😊
Vaikų kirpimas
Modesta•prieš daugiau nei 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Dukrai buvo pirmas kartas kirpykloje, tad kirpėja buvo tikrai švelni ir maloni :) o visus plaukus ir kirpčiukus sugebėjo patrumpinti žaibiškai greit. Vaikams yra kėdutės/mašinytės linksmiau pasėdėt,yra žaislų. O jei buvai ramus vaikas - gausi išsirinkti dovanėlę. Dukra sakė "grįšiu kasdien" :)