Ačiū, viskas gerai. Po kirpimo vaikui pasiuloma ledų ar žaisliuką išsirinkti. Salonas tvarkingas, yra mašinytės atsisėsti, filmuką rodo vaikam kol kerpa.
Vaikų kirpimas
Dalius•prieš 10 mėnesių
Patvirtintas atsiliepimas
Labai maloni ir šilta kirpėja Ana. Labai patinka bendravimas su vaikais.