Lakas nebuvo nuimtas, tiesiog padiltintas paviršius. Pasakyta, jog “vėliau dar padildinsite”, tai nelabai supratau, kodėl nesugebant atlikti, tokia paskauga apskritai siūloma. Vyšnia ant torto - po “nuėmimo” atsiradęs rankų nagų grybelis.
Paslaugą atliko Violeta•Nagų lako (gelinio) nuėmimas
Monika•prieš daugiau nei metus
Patvirtintas atsiliepimas
Manikiūras atliktas labai kruopščiai ir profesionaliai. Rekomenduoju. Dar grįšiu.🥰☺️👍
Paslaugą atliko Violeta•Ilgalaikis gelinis manikiuras
Ernesta•prieš daugiau nei metus
Patvirtintas atsiliepimas
Puikiai
Paslaugą atliko Violeta•Nagų lako (gelinio) nuėmimas
Erika•prieš daugiau nei metus
Patvirtintas atsiliepimas
Labai profesionali Kirpėja.
Paslaugą atliko Inga•Moterų plaukų šaknų dažymas
RAMUTE•prieš daugiau nei metus
Patvirtintas atsiliepimas
Viskas puiku kaip visada - labai gražus ir profesionalus manikiūras su geliniu lakavimu!
Paslaugą atliko Violeta•Ilgalaikis gelinis manikiuras