Nors dirbo kruopščiai, bet manikiūras nelabai kokybiškas, nagai nelygus, gelinis po savaitės jau matosi brokas.
Paslaugą atliko Violeta•Ilgalaikis gelinis manikiuras
Anonimas•prieš daugiau nei metus
Patvirtintas atsiliepimas
Meistrė dirbo itin kruopščiai, atsižvelgė į mano norus ir pasiūlė savo idėjų, kurios tikrai tiko. Atmosfera salone labai jauki, o personalas draugiškas.Rekomenduoju!
Paslaugą atliko Violeta•Nagų lako (gelinio) nuėmimas
Milena•prieš daugiau nei metus
Patvirtintas atsiliepimas
Pastoviai kerpuosi šiame salone ir esu labai patenkintas paslaugų kokybe, rekomenduoju :)
Paslaugą atliko Aliona•Vyriškas kirpimas
Eugenijus•prieš daugiau nei metus
Patvirtintas atsiliepimas
Viskas puikiai. Ačiū už gražų pedikiūrą.:)
Paslaugą atliko Violeta•Ilgalaikis gelinis pedikiuras
Agnė•prieš daugiau nei metus
Patvirtintas atsiliepimas
Esame oastovūs klientai pas Liną ir esame kaip visada patenkinti rezuktatu. Ačiū