Tikrai labai maloni meistrė, viskas greitai ir gerai! Gal tik pačiame salone kiek triumšminga iš plaukų stilistų pusės, tai netinkama vieta norintiems ramybės po darbų ir nemėgstantiems klausytis pokalbių ne visada taktiškomis temomis :)
Paslaugą atliko Violeta•Ilgalaikis gelinis manikiuras
Miglė•prieš beveik 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Puikiai atliktas pedikiuras, lakavimas atliktas labqi kruopščiai, meistrė buvo lalabi
Paslaugą atliko Violeta•Ilgalaikis gelinis pedikiuras
Dominyka•prieš beveik 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Dėkoju už puikų ilgalaikį gelinį manikiūrą! Nagai atrodo nuostabiai ir ilgai išlieka nepriekaištingi. Esu labai patenkinta jūsų darbu ir profesionalumu. Ačiū!
Paslaugą atliko Violeta•Ilgalaikis gelinis manikiuras
Dominyka•prieš beveik 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Labai kruopšti,draugiška,turinti įdėjų ir patarianti😊
Paslaugą atliko Violeta•Ilgalaikis gelinis manikiuras
Diana•prieš beveik 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Meistrė maloni, tačiau dirbo grubiai, skaudžiai, po pedikiūro jau beveik para praėjo, o pirštus lig šiol skauda. Lakavimas nėra tvarkingas, nagų šonai neužlakuoti, ko pasekoje nagai atrodo kaip purvini. Salone taip pat trūksta švaros.
Apibendrintai, nėra labai blogai, bet tikrai yra kur pasitempti tiek meistrei, tiek salonui su tvarka.
Paslaugą atliko Violeta•Ilgalaikis gelinis pedikiuras