Nuostabu, atsmosfera puikiai, meistrė Olga puikiai nudažė plaukus, tikrai sugrįšiu
Paslaugą atliko Olga plaukų stilistė•Moterų plaukų šaknų dažymas
Liepa•prieš 2 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Antrą kartą kerpuosi pas kirpėją Renatą ir vėl po kirpimo išeinu su šypsena veide - kirpimas atliktas būtent taip, kaip norėjau. Tikrai sugrįšiu, o kas dar neapsilankėte - REKOMENDUOJU. :)
Paslaugą atliko RenataV plaukų stilistė•
Plaukų procedūrosRodyti viską...
Dovilė•prieš 2 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
puikai atliko dazima srugelem, super👍👍👍👍👍🌷🌷🌷
Paslaugą atliko RenataV plaukų stilistė•Plaukų dažymas sruogelėmis moterims